pazaryeli

Ticaret Yap Cesur Ol Para Kazan
 
 
 
 
Calivita C 1000 Vitamin 100 Tablet
 
 
 
 
 

Kargo Ücreti Alış ve İade Halinde Müşteriye Aittir
 
 
 
 
Büyük miktarda C vitamini içermektedir. Ağır fiziki işlerde, organizma direncinin azalmasında, üşütme ve grip hastalığında gerekli olan tablet biçiminde bir preparattır.

Sindirim organlarında erimesi yavaş olduğu için, C vitamini vücutta sürekliliğini sağlar. Doğal kaynaklı bir preparattır. Suda eriyen, organizmanın bulaşıcı hastalıklara ve üşütmelere karşı direncini artıran bir vitamindir. Bir çok enzimleri aktifleştirir ve hücre solunumunda önemli rol oynar. Yaraların iyileşmesini ve bağ dokunun yenilenmesini hızlandırır. Kemik, kıkırdak ve kolagen dokunun oluşumunu ve böbrek üstü bezine ait hormonların sentezini kolaylaştırır. Streslerin etkisini azaltır, demirin sindirim organlarındaki emilimini hızlandırır, B4 ve B12 vitaminleri ile birlikte alyuvarların (eritrositler) oluşumunda yardımcı olur. Fiziki kondisyonu arttırır. Bu yüzden fiziki işlerden sonra organizmanın C vitamini ihtiyaçları artar. B4 ve B12 vitaminleri ile birlikte alyuvarların (eritrositler) oluşumunda yardımcı olur. Fiziki kondisyonu arttırır. Bu yüzden fiziki işlerden sonra organizmanın C vitamini ihtiyaçları artar.
Kullanımı :
Günde 1 tablet (eğer doktor başka bir tafsiyede bulunmadıysa)
 
 
 
 
 
 
Süper Mega 50 - 90 tablet
 
 
 


Kargo Ücreti Alış ve İade Halinde Müşteriye Aittir
 
 
 
 Büyük dozda vitamin içeren yetişkinlere özel hazırlanmış bir preparattır. Ağır avitaminoz, ağır fiziki işler, üşütme ve grip sırasında alınması önerilir. Yavaş (8-12 saat) emildiği için kandaki miktarı uygun ve vücut tarafından kolayca sindirilen bir preparattır. Helat bağı olduğu için kolay emilir.

Vitaminler metabolizmada düzenleyici ve direnç artırıcı olarak rol oynar. Vitaminlerin, vücutla sentezlenemedikleri için, dışardan alınması gerekir. Çevre kirliliği (hava ve su kirliliği, gürültü), stres, alkol ve kahve tüketimi, sigara, konservans ve kontraseptif tabletler organizmanın vitamin ihtiyaçını artıran etkenlerdir. Vitaminlerin vücudumuzda gerçekleşen biyolojik olaylarda, etki yaptıkları ve birbirlerini tamamladıkları deneysel olarak gösterilmiştir. Bu yüzden vitaminlerden söz edildiğinde her zaman multivitaminlere öncelik verilir. Sağlıklı bir yaşam için vitaminlerden başka mineral ve oligoelementler de gerekir.
 
 
 
 
 
 
BioCare AD 206
 
 
 

Kargo Ücreti Alış ve İade Halinde Müşteriye Aittir
 
 
 
 
 
 
Böbreküstü bezleri, Vücudun stres seviyelerini kontrolde yardımcı olur ve steroid hormonların üretiminde görev alır. Bu hormonlar arasında Kortizol ve Adrenalin bulunur. AD206, stres dönemlerinde sırasında ve sonrasında böbreküstü bezlerini desteklemeye yardımcı olan bir  formüldür. Bitki, besin ve enzim karışımıdır. 
Böbrek üstü bezlerini destekleyerek, stres hormonun salgılanmasının kontrolünde,  Günlük hayatın stresine karşı dayanıklılığın artmasında, Sinir sisteminin dengelenmesinde yardımcı  gıda takviyesi  olarak kullanılabilinir. AD206, normal Adrenal fonksiyon için tamamı gerekli olan C, B5, B6 ve B3 vitaminlerini sağlar.
Kullanım Şekli: Günde 2 kapsül. Tok karnına alınması tavsiye edilir.
Uyarılar: Gebelik ve gebelik öncesinde kullanılmamalıdır
Ambalaj Şekli: 60 bitkisel Kapsül. Tüm BioCare ürünleri İngiltere menşeili olup, %100 doğal ve bitkiseldir.