pazaryeli

Ticaret Yap Cesur Ol Para Kazan

 

SOSYAL SİTELERDEN PARA KAZANMAK

Sosyal siteler gün geçtikçe çoğalmaktadırlar. Reklam pastasından pay alabilmek için son dönemlerde üyelerine para kazandırma yarışına giren sosyal siteler yaygınlaşmaya     başladı. Üyelerine üye olma, yeni üye getirme, üyelik statüsünü değiştirme( ücretli üyeliğe geçme), reklamlarını yaptıkları online programlara katılma karşılığında üyelerine para vermektedirler. Bu sitelerin bazıları şunlardır.

SiteTalk

Doğrudan pazarlama, sosyal bağlantı sitesi ve geleneksel pazarlama endüstrilerini birleştiren ve üyelerine gelecek vaad eden bir site. Ayrıntılı bilgi almak isteyenler;

http://www.myunaico.biz/index.html adresine girip sırasıyla Türk bayrağı, join meeting, ad-soyad yazıp, DLS seçip konferans odasını girerek alabilirler.

Üyelik için aşağıdaki linklere tıklayınız

sitetalk.com

unaico.com

 

Peoplestring

Facebook, Myspace gibi bir sitedir. Bu site gelirlerinin %70'ini üyeleriyle paylaşıyor. Arkadaşlarınızı siteye üye yaparak, maillerden, reklam gelirlerinden para kazanıyorsunuz. üyelik tamamen ücretsiz. Reklam  gelirleri oldukça fazla.

Üyelik için aşağıdaki linke tıklayınız
peoplestring.com

 

Klikot

Klikot yeni bir sosyal paylaşım sitesidir.

Davet ettiklerinizden, yüklediğiniz resim ve videolardan kazanıyorsunuz.

 

Üyelik için aşağıdaki linklere tıklayınız
 

Geostring

 

Geostring sitesine üye olduktan sonra öncelikle her Salı günü sitenize gönderilen maili açıp ilgili linke tıklayarak onaylamanız gerekmektedir. Her Salı onayladığınız linkle kazanmış oluyorsunuz. Ayrıca üye olurken size aşağıda görüldüğü gibi bir link verilmektedir. Kendinize ait linkinizi tanıtarak alt üyelerinizi oluşturabilir ve alt üyelerinizden de kazana bilirsiniz. Siteye ilk üye olan herkese 10$ verilmektedir.

 

Üyelik için aşağıdaki linke tıklayınız

geostring.com

 

 Daceband

Resimlerinizi, videolarınızı, müziklerinizi paylaştığınız ve bu paylaşımlardan para aldığınız bir sosyal paylaşım sitesidir.

Üyelik için aşağıdaki linke tıklayınız

daceband.com