pazaryeli

Ticaret Yap Cesur Ol Para Kazan
 
 
 
 
 
 
 
 
Reseller Book'u satın almaya karar vermeden önce şu hususları  göz önünde bulundurmanızı istirham ediyorum:

1-Reseller Book'u satın aldığınızda bir web siteniz olacak, ama para kazanmak için sadece sitenizin olması yeterli değil.

2-Günde en az 1-2 saat çalışarak sitenize emek vermeli ve sitenizi profesyonel bir şekilde ve özgün içerikle hazırlamaya gayret etmelisiniz. Siz çalıştıkça giderek daha az zaman ayırmanız yeterli olacak ve sitenizin değeri artarak, ziyaretçi sayınız da aynı doğrultuda artacaktır. 

3-Kitapta web sitenizden para kazanma teknikleri hakkında detaylı bilgi verilmiştir. Bunları öğrenmek için çaba harcamalı, yapamıyorum diye pes etmemelisiniz. Çünkü yapamazsanız para kazanamazsınız. 

4-Kısa zamanda para kazanmaya başlayabilmeniz için en az 100 TL kadar bir sermayeyi reklam için ayırmanız şart. Çünkü internette para kazandıran en önemli faktör reklamdır. Reklam yapmazsanız sitenize ziyaretçi gelmez, ziyaretçi gelmezse sitenizden para kazanamazsınız. Reklam konusu kitapta detaylı olarak anlatılmıştır, ayrıca kurduğumuz alt yapı ile reklam desteği veriyoruz.

5-Yeni geliştirdiğimiz autoreseller system sayesinde otomatik kazanç desteği veriyoruz. Siz hiç bir şey yapmasanız bile mutlaka kazancınız olacak, ancak  ne zaman ve ne kadar kazanacağınızı biz değil sistem rastgele belirleyecektir. Bu bir kazanç destek sistemidir, sizin esas kazancınız yönergelere uygun bir web sitesi yaparak üzerinde çalışmakla olacaktır.  

Özetle, kitabımızı satın aldığınızda başarılı olabilmeniz için aşağıdaki bonusları size hediye ediyoruz. ,

Hazır Web Sitesi + Reklam DesteğiOtomatik Satış Desteği + 7/24 Teknik Destek

Bütün bunlar için alt yapımız hazır durumda. Karşılığında sizden tek istediğimiz: Yönergelere uygun olarak çalışmanız ve "yapamıyorum" kelimesini lugatinizden silmeniz.