pazaryeli

Ticaret Yap Cesur Ol Para Kazan
NEOBUXİLE KAZANCINIZ ANINDA HESABINIZDA
 
NEOBUX mevcut PTC (Paid To Click) siteleri içinde en sağlamı ve en güvenilir olanıdır. Bu yüzden çok sayıda üyesi mevcuttur. Öyle bir site ki kazandığınız para saniyeler içerisinde yani anında hesabınızda olacak.

Bu sitenin adı Neobux, yeni çağın tıkla kazan (PTC) sitesi. Bu site ödemelerinin geçliğinden şikayet edilen Bux.to PTC sitesine alternatif olarak ortaya çıkmıştır. Hem yaptığı ödemeler hem de ulaştığı üye sayısı bakımından dünya genelinde mevcut PTC siteleri içinde bir numara olmuştur. Bu sitenin en büyük özelliği kazandığınız paraların kazancınız 2$’a ulaştığından itiberen Paypal ve ya Alertpay hesabınıza anında geçmesi. Üye bu siteye üye olmadan önce paypal veya alertpay'da hesap açmalıdır. Paypal ve alertpay uluslar arası çalışan, bir nevi bankacılık hizmeti gören güvenli kuruluşlardır. her ikisinden de hesabım olmakla birlikte ben şahsen paypal'ı tercih ediyorum. çünkü aktivasyonu daha kolay ve türkçe servisi vardır.


 


NeoBux diğer PTC sitelerine benzer olarak reklamlara tıklama başına 1 cent veriyor. Ama iş alt üyelerinizin yaptığı tıklamalara gelince aldığınız para 0,5 cent oluyor. Eğer golden üye olursanız ki bu ayrıcalıklı üye olmak anlamına geliyor bu sayede alt üyelerinizin kazançları da 1 cente yükseliyor. Bunun ücreti de yıllık 90$ ama bu parayı ne kadar kısa zamanda çıkarabileceğinizi düşünürseniz gerçekten deyeceğini söyleyebilirim.

Neobux’ta yine bütün sitelerden farklı olarak, kendi üye yaptığınız alt üyeler dışında, 1 aylığına kiraladığınız alt üyeler var. Eğer golden üyeyseniz, 1 aylık kiraladığınız alt üyelerin 100 tanesi için 20$ veriyosunuz ve günde ortalama 2$ kazanç sağlıyorsunuz. Bu durumda oturduğunuz yerden ayda 40$ kazanıyorsunuz ve bu para anında hesabınızda oluyor. 3 ay sonunda sadece 100 alt üyeyle kara geçmiş oluyorsunuz. Bir de alt üye sayınızın arttığını düşünürseniz, kazancınızın ne kadar artabileceğini tahmin bile edemezsiniz.

Kiralık alt üyeler dışında direk olarak tavsiyeyle veya bir yerlere reklam vererek yaptığınız alt üyelerin aldığı golden üyelikler veya kiraladığı üyeler için de, yapılan harcamaların %10′u 15 günlük süre sonunda hemen hesabınızda oluyor.

Sitenin güvenilir olmasını sağlayan, bizim gözümüzde, bir diğer etken ise sitenin kiralık olarak alt üye sayısına 2000 gibi bir limit koyması, bu da sitenin bir anda binlerce dolar ödemesini engellemiş oluyor ve ödemeleri anında yapmalarını sağlıyor. Bunun dışında bir anda maximum 100 alt üye kiralanabiliyor ve bir daha kiralamak için 1 hafta daha beklemek gerekiyor, bu da kısa sürede zenginlik bekleyenleri belki hayal kırıklığına uğratabilir ama sitenin ödemeleri zamanında yapmasına katkıda bulunacak bir artı.

Sitenin bence en büyük artısı da tıkladığınız reklam sayısı kadar alt üyelerinizden kazanabilmeniz. Sitede belki çok fazla reklam çıkmıyor, standart üyeler için 4, golden üyeler için 9-10 (çünkü reklamverenler hangi ülkeden gelen ziyaretçilere reklam verebileceklerini seçebiliyorlar), ama alt üyenizden maksimum kazanç elde etmek istiyorsanız siz de günde 5 dakikanızı ayırıp reklamlara tıklamanız gerekiyor, ve EVET GERÇEKTEN 5 DAKİKA.

SADECE BEŞ DAKİKA

UNUTMA!!! SADECE BEŞ DAKİKA

Siz de internetten ek gelir sahibi olmak istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın, DÜNYANIN lider tıkla kazan sitesine hemen şimdi üye olun. Hiçbir kaybınız olmayacağını garanti ediyoruz. 
 

NEOBUX ÜYELİĞİ RESİMLİ ANLATIMI
 
 
 
Üyelik için tıklayın:
 Ek gelir sitesinin özel promosyonu olarak da, Neobux’ta satın aldığınız her paket için ister golden üyelik olsun, ister alt üye kiralama olsun, sizden kazandığımız %10′luk kazancın yarısını size hediye ediyoruz, böylece Neobux’ta her hizmet için %5′lik bir indirimin sahibi de olacaksınız. Hiçbir yerde bu fırsat yok KAÇIRMAYIN.

Neobux’ta kazancınızı arttırmanız için püf noktaları ve bazı ipuçları için Neobux hakkındaki yazılarımızı takip edin.

İngilizce konusunda sıkıntı yaşayan okuyucularımız için ise resimli olarak nasıl üye olacağınızı anlatalım.

1)İlk olarak aşağıdaki linke tıklayarak Neobux sitesine giriş yapın.

 
Çoğu PTC sitesinde olduğu gibi NeoBux'ın giriş sayfasının üst kısmında da Login ve Register olmak üzere iki bağlantı mevcuttur. Bunlardan Login kayıtlı üyelerin oturum açmalarını Register ise yeni üyelerin kayıt olmasını sağlıyor. Biz Register'a tıklıyoruz.


Daha sonra aşağıdaki resimde görüldüğü gibi üyelik bilgilerimiz için gerekli kısımları dolduruyoruz. Kullanıcı adımız en az 4 en fazla 14 haneli olmalıdır. Kullanıcı adımız sadece harf ve rakamlardan oluşmalı ve mutlaka bir harf ile başlamalıdır. Password ve Password confirmation bölümlerine en az 4 haneli şifremizi yazıyoruz.
 
 

 
Sonraki sayfada e-posta adresimize bir aktivasyon kodu gönderildiği ve bu kodu kopyalayıp Validation code for bölümüne yapıştırmamız gerektiği yazıyor. Bu sayfayı kapatmadan e-posta hesabımıza gidiyoruz ve bize gönderilen iletideki aktivasyon kodunu kopyalayıp belirtilen yere yapıştırdıktan sonra resimde görülen doğrulama kodunu hemen üzerindeki Image Verification kısmına girip Finish Registration butonuna basıyoruz.

 
 
 
 
Bir sonraki sayfada kayıt işleminin başarıyla gerçekleştiği ve Login Now bağlantısına tıklayarak hesabımıza giriş yapabileceğimiz yazıyor. Reklamlara tıklamak için oturum açacağımız bu sayfayı kapatmadan giriş yapıyoruz ve reklamlara tıklamaya başlıyoruz...

Kayıt işlemimiz başarı ile sonuçlandıktan sonra login butonuna tıklarız.  Açılan sayfada user name (kullanıcı adı) kısmına kullanıcı adımızı, password kısmına şifremizi, verification kısmına hemen yanında veriler harfleri girip sisteme giriş yapmış oluyoruz. bize ait olan safya açılınca View Advertisements butonuna tıklanır. 4 adet reklam gelir. bunlar sırası ile tıklanır ve bitinceye kadar beklenir. kazancımız 2$ olunca hemen hesabımıza aktarabiliyoruz.


linkimle üye olmak istiyorsan lütfen tıkla

unutmaki herhangi bir linkle üye olursan sistem seni mutlaka başkalarına kiralamak için satacaktır. yani sen farkından olmadan sistem için doğrudan çalışmış olacaksın. tercih elbette senin.

linksiz üye olmak istiyorsan buraya tıkla

Not: Resimleri büyük görmüyorsanız üzerine Sağ tıklayıp, Resmi farklı kaydederek bilgisayarınızda açınız.

Herkese bol kazançlar!