pazaryeli

Ticaret Yap Cesur Ol Para Kazan

 
 

Ňapolyon nedir?

Ňapolyon, ilgi alanlarınıza göre, seçkin markalardan özel kampanyaları, izniniz doğrultusunda size ulaştırır. Bu reklam mesajlarını okumanız, tıklamanız ve Facebook profilinizde paylaşmanız sonucunda, üyelik derecenize göre değişen oranlarda kazanç sağlayarak geniş bir yelpazede sunulan fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Ňapolyon bana ne kazandıracak?
Ňapolyon ilgi alanlarınıza ve ihtiyaçlarınıza özel kampanyalarla ayrıcalık ve zaman kazandırır. Kampanyaları takip ederek kazandığınız Ňaplar karşılığında pek çok seçkin markanın yalnız siz üyelerimize özel fırsatlarından yararlanabilir, anlaşmalı olduğumuz çeşitli web sitelerine Ňaplarınızı Ňaplarınızı transfer edebilir, çekilişlere katılarak büyük ödülleri kazanma fırsatı elde edebilirsiniz.
 

Ňap (Ň) Nedir?

Ňap, Ňapolyon'daki aktiviteleriniz karşılığında kazandığınız Ňap birimidir. Kazandığınız Ňaplar, dilerseniz size fırsatlar, indirimler, çekilişler ve ayrıcalıklar olarak geri döner.

Nasıl Ňap kazanmaya başlayacağım?

Ňapolyon'a üye olur olmaz 1000 Ň kazanırsınız. Profil ve Tercih bilgilerinizi doldurarak Ňap kazanmaya devam edersiniz. SMS, e-mail ve diğer kanallardan size göndereceğimiz reklam mesajlarını görüntüleyip Facebook'ta paylaştıkça, anketleri doldurdukça ve davet gönderdiğiniz arkadaşlarınızın üye olmalarıyla daha çok Ňap kazanacaksınız.

E-mailleri okuyorum ancak Ňap kazanamıyorum.

Ňapolyon'dan gelen e-maillerin okunmuş sayılabilmesi ve Ňapolyon hesabınıza Ňap yüklenebilmesi için, okuduğunuz e-mailin içinde bulunan resim dosyalarının görüntülenmesi gerekmektedir. Ancak bazı e-mail servis sağlayıcıları spam ya da zararlı içerikleri engellemek amacıyla resim dosyalarının otomatik olarak görüntülenmesini engellemekte, yalnız metin olan kısmı göstermektedir. E-mail içeriğinin tam olarak görüntülenmesi için ekranın üst tarafında görünen "Resimleri aşağıda göster/Display images below" linkine tıklayarak resim dosyalarının görüntülenmesine izin vermeniz gerekmektedir.