pazaryeli

Ticaret Yap Cesur Ol Para Kazan

 

 
 
EMPIRE FINANCE  Yatırıma Başlayın

                Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız
 

Empire Finance tam 3 yıldır müşterilerine ANLIK ödeme yapan bir finans şirketidir, ve TÜM hyip monitörlerinde Paying olarak gözükmektedir. Yine tüm hyip forumlarında yüzlerce sayfalık konularda herkes anlık ödeme aldığını ve hiçbir şikayetlerinin olmadıklarını söylemektedirler. Kurulduğu günden bu yana 35.000 adet müşterisine kesintisiz destek sağlayan bir sistemdir.
Şirket adına çalışan 20 farklı ülkeden tam 55 profesyonel yatırım uzmanı, müşterilerin yatırımlarını New York Stock Markette, Forexte ve çeşitli Ticaret alanlarında kullanarak kazançlarını müşterileriyle paylaşmaktadır.
Siz bir yatırım yaptığınızda yaptığınız yatırım bu 55 yatırım uzmanından birinin hesabına gider.
Daha sonra bu yatırım uzmanı sizin paranızla dünya üzerindeki en büyük ve stabil şirketlerin fonlarından alır. Kısacası sizin yatırdığınız para 55 yatırımcıdan sadece birinin yaptığı yatırımla büyür. Şirket, yatırımlarını yönlendirirken 15 yıllık tecrübesiyle kendi geliştirdiği ve başarısı kanıtlanmış otomasyon robotlarını kullanır, böylelikle zarar etmeleri imkansıza yakın olmaktadır. Ayrıca sizin yatırımınızı kullanan yatırım uzmanı zarar etsede geriye kalan 54 tane yatırım uzmanı sizin zararınızı karşılar ve sonuç olarak kazancınızı devam ettirirsiniz. Tüm bu koruma faktörlerini göz önüne aldığınızda, Empire Finance Group, Size Asla Zarar Etmeme Garantisi Verir.
Empire Finance real bir şirket olduğu için, ve gerçek manada ticaret ile uğraştığı için
bayramlarda ve haftasonlarında Marketler ve Borsa kapalı olduğundan bu günler için kazanç sağlayamazsınız.
Bir finans şirketiyle çalıştığımız için de Dünya Ekonomisinin stabil olmadığı zamanlarda şirket ekstra yatırım yapmanıza engel olur. Böylelikle yerine getiremeyecekleri sözler vermekten kaçınırlar ve içeride zaten parası bulunan müşterilerinin yatırımlarını da güvence altında tutarlar.
Örneğin; şirket yılbaşından bu yana 2 kez olmak üzere toplam 10 gün boyunca yatırım kabul etmedi, ancak bu süre zarfında yatırım kabul etmemesine rağmen içeride yatırımı olan müşterilerine kazançlarını ödemeye devam etti. Bu da şirketin ne kadar güvenli hareket ettiğini gösteriyor.

Yatırım Planları


TheFast Start Program
- Toplam Yatırım Aralığı : 50$ - 999$
- Günlük Kazanç : %1.30
- Süre : 45 İş Günü
Ana Paranızı 45 İş Günü Sonrasında Geri Alırsınız.

The First Capital Program
- Toplam Yatırım Aralığı : 1000$ - 4,999$
- Günlük Kazanç : %1.50
- Süre : 80 İş Günü
Ana Paranızı 80 İş Günü Sonrasında Geri Alırsınız.

Business Program
- Toplam Yatırım Aralığı : 5,000$ - 100,000$
- Günlük Kazanç : %1.70
- Süre : 100 İş Günü
Ana Paranızı 100 İş Günü Sonrasında Geri Alırsınız.


Firmanın Hyip Monitörlerindeki Durumunu Görmek İçin Buraya Tıklayın
Referans Kazançları Referanslarınızın Yaptığı Yatırım'ın %5'i Kadardır.
Referans Kazançları 1.Leveldan %5,  2.levelden %3, 3. Leveldan % 2 dir.