pazaryeli

Ticaret Yap Cesur Ol Para Kazan

EĞİTİM SİTELERİ

Meb.Gov.Tr

Milli Eğitim Bakanlığı resmi sitesidir.

Siteye Giriş İçin Tıklayınız

 
 
 
 
 
 

EğitimSitem.Com

eğitim içerikli yayın yapan güncel, yeni ve kaliteli eğitim sitelerine daha kolay ulaşabilmeniz için kurulmuş olup, eğitim ile ilgili aradığınız bilgiye zaman kaybetmeden ulaşabilmenizi hedefleyen bir sitedir.

 
 
 
 
 
 

Eğitim100.Com

Eğitim sitelerinin adreslerini veren bir sitedir. Öğretmen ve öğrenciler için kaynak indirebilecekleri önemli bir sitedir. Ders çalışma ve doküman indirme sayfalarına yönlendirme yapar.

Siteye Giriş İçin Tıklayınız

 
 
 
 
 
 

Eğitimsiteleri.Org

Bu site eğitim sitelerinin tanıtımına katkıda bulunmak ve eğitim sitelerini desteklemek amacıyla açtığımız bir eğitim dizinidir. Tamamen ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Siteye Giriş İçin Tıklayınız

 
 
 
 
 
 

Derssunu.Com

Bu site ilköğretim ve lise ders sunumlarını yapan, windows ofis programlarının kullanımını öğreten, bilgisayar ve internet ile ilgili önemli bilgileri paylaşan bir eğitim sitesidir. TRT tarafından desteklenmektedir.

Siteye Giriş İçin Tıklayınız

 
 
 
 
 
 

Ekolhoca.Com

ÖSS, KPSS ve OKS hazırlığı için matematik ve geometri ağırlıklı testlere ve ders bilgilerine yer veriyor. Özellikle Lise sayısal derslerinin videolarını dinleyebileceğiniz bir sitedir.

Siteye Giriş İçin Tıklayınız

 
 
 
 
 
 

Dersmuhasebe.Com

Muhasebe öğrenmek isteyenler, hertürlü muhasebe dersleri, muhasebe monografileri,muhasebe dökümanları, muhasebe monografileri, muhasebe ders notları veren, muhasebe staj çalışmalarını anlatan bir sitedir. Özellikle ticaret meslek liseleri muhasebe finansman alanı öğrencileri için önemli bir sitedir.

Siteye Giriş İçin Tıklayınız